Dokonaj darowizny

drogi przyjacielu

Jeśli czytasz ten tekst, to znaczy, że zależy Ci na pomocy innym. Może nie wiesz, ale Twoja darowizna może zmienić czyjeś życie. Dzięki Twojemu wsparciu, Fundacja Koliber „Dla Twojego lepszego życia” może realizować swoją misję i pomagać osobom chorym i wykluczonym społecznie. Twoja darowizna pomoże nam w organizacji badań diagnostycznych, zakupie sprzętu medycznego, rehabilitacji, opieki, edukacji i wielu innych potrzebach naszych podopiecznych. Nie zwlekaj, zrób dobry uczynek i wpłać dowolną kwotę na konto fundacji. Każda złotówka się liczy i może sprawić, że ktoś będzie miał lepszy dzień. 

 

Nie czekaj, zrób to teraz i dołącz do grona naszych darczyńców. Razem możemy zrobić więcej dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Dziękujemy!

Jeśli chcesz wesprzeć naszą fundację, możesz to zrobić poprzez wpłatę na nasze konto bankowe dowolną kwotę, którą chcesz nam przekazać. Każda złotówka się liczy i może sprawić, że ktoś będzie miał lepszy dzień. Nie zwlekaj, zrób dobry uczynek i wpłać darowiznę na naszą fundację. Razem możemy zrobić więcej dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Dziękujemy!

Tytuł przelewu

Darowizna na rzecz Fundacji Koliber „Dla Twojego lepszego życia”

Numer konta

67 1020 1853 0000 9402 0617 9495